V okviru pilotnega projekta Naravoslovno-matematične vsebine za razvoj digitalnih kompetenc bo za visokošolske učitelje, študente in diplomate, kot tudi za vse ostale zainteresirane izvedena delavnica na temo: Mladinsko raziskovalno delo.

Vljudno vabljeni na 2. javno delavnico, ki jo bo v torek, 9. 4. 2024 ob 14. uri izvedel prof. dr. Mitja SLAVINEC.

Predavanje bo potekalo v predavalnici 0.103 FNM UM ter na daljavo.

Vodja pilotnega projekta: doc. dr. Eva Klemenčič

Povzetek delavnice: Mladinsko raziskovalno delo
Mladinsko raziskovalno delo je v Sloveniji dobro organizirano in razširjeno praktično po celotnem območju države. Poteka v osnovnih šolah in srednjih šolah. Mladi ob podpori svojih mentorjev izdelajo raziskovalne naloge, ki jih predstavijo na regijskih srečanjih mladih raziskovalcev, najuspešnejši pa se uvrstijo na državno srečanje. Na delavnici bomo spoznali nekaj vsebin povezanih z mentoriranjem mladih raziskovalcev.

Delavnica spada v sklop: pedagoški pristopi & učne metode.

NOVOST: Udeleženci prejmete Potrdilo o udeležbi na delavnici.
V kolikor se udeležite najmanj štirih javnih delavnic NOO, vsaj ene iz vsakega od štirih različnih sklopov,
vam bomo izdali Potrdilo o udeležbi na krajšem izobraževanju.