Začetek nove poti se začenja – zdaj!
Dobrodošli med nami.

Smo Fakulteta za naravoslovje in matematiko UM, kjer izobražujemo za poklice prihodnosti.

Predani smo svojemu poslanstvu, saj v predanosti vidimo prednost. Smo odločni in odločeni, da razvijemo in realiziramo svoj generator idej do polnega potenciala. Se zgodi, da tudi kaj »prismodimo« in se močno kadi. A nič hudega. Za dobrim konjem se zmeraj kadi!

Dobrodošli, da se nam pridružite in prižgete tudi svoj ogenj ter dvignete prah – v sebi in v mislih drugih.

Vabljeni na sprejem brucev v ponedeljek, 30. septembra, ob 14.00, v prostorih fakultete, na Koroški cesti 160, 2000 Maribor, v Amfiteatru dr. Vladimirja Bračiča!

• Z vami bodo dekan fakultete, prodekan za študijsko dejavnost in prodekan za študentska vprašanja, ki vam bodo predstavili osrčje našega delovanja.
  • Po uvodnem sprejemu vam bomo podali nekaj pomembnih informacij, ki vam bodo olajšale prvi teden študija

Dobrodošli na FNM UM – prvi stopnički k uresničitvi vaše vizije!

Program sprejema brucev.

Uvajalni teden FNM UM

Draga brucka, dragi bruc, POZOR!

Preden se zares prvič srečamo, smo za vas pripravili tudi brezplačne uvajalne tečaje iz matematike, fizike in kemije. Gre za predmete, ki se pojavljajo na (skoraj) vseh naših študijskih programih, zato menimo, da vam bo ponovitev temeljnih znanj s teh področij koristila na začetku vaše študijske poti.

Razpored uvajalnih tečajev na FNM:

Torek,
24. 9. 2024
Sreda,
25. 9. 2024
Četrtek,
26. 9. 2024
Petek,
27. 9. 2024
10.00 – 12.30 Fizika
Kemija
13.00 – 15.30 Matematika
Fizika
Kemija
(predavalnica 0/103)

Za lažjo organizacijo vas prosimo, da se na tečaje prijavite na naslednji povezavi.

Uvajalni teden poteka tudi na Univerzi v Mariboru ter njenih članicah. Zato vas vabimo, da preverite tudi program skupnih spletnih predstavitev uvajalnega tedna UM.

Vljudno vabljeni!

Za morebitna dodatna vprašanja pišite na prodekan.fnm-izo@um.si