Vse zbrane je pozdravil v. d. dekana fakultete red. prof. dr. Iztok Banič.

Ob njem so bili še v. d. prodekana za študijsko dejavnost izr. prof. dr. Marko Jakovac,
v. d. prodekana za znanstvenoraziskovalno dejavnost red. prof. dr. Mitja Kaligarič,
v. d. prodekanice za pedagoške programe in sodelovanje s šolstvom red. prof. dr. Mateja Ploj Virtič in prodekan za študentska vprašanja Mitja Suvajac.

Po krajši predstavitvi študijskega procesa, ki jo je za bruce pripravil v. d. prodekana za študijsko dejavnost izr. prof. dr. Marko Jakovac, so se novinci odpravili na oddelke, kjer so dobili vse odgovore na še odprta vprašanja in dodatne informacije, da bodo čim bolj pripravljeni na nov začetek.

Drage brucke, dragi bruci, dobrodošli na FNM!

Veseli nas, da ste odločeni narediti nekaj odličnega za ta svet. In veseli nas, da ste si za svojega sopotnika pri tem cilju izbrali prav našo fakulteto.

Srečno!